♥ | Selim Gülgören Fan CLub © 2010 | ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Burak çöpten çıktı

3 posters
YazarMesaj
' CanseL
ღ°•.♥.•°ღ €Ñ $ÜP£R ÄÐMÍN ღ°•.♥.•ღ
ღ°•.♥.•°ღ €Ñ $ÜP£R ÄÐMÍN ღ°•.♥.•ღ
' CanseL

Rep : 1
Sitemiz Nasıl? : benim sitem zaten xD
Adın? : CanseL

Burak çöpten çıktı Empty
MesajKonu: Burak çöpten çıktı   Burak çöpten çıktı Icon_minitimePaz Ekim 11, 2009 3:07 pm

Baba Ocağı dizisinin oyuncusu Burak Özçivit, çöpten çıkarılan fotoğrafla yaşamının değiştiğini ve Best Model’lik yolununun açıldığını söyledi.

Star Tv’nin sevilen dizisi Baba Ocağı’nın yakışıklı oyuncusu Burak Özçivit, modellik ve oyunculuk kariyerinde yaşadıklarını DHA muhabirine anlattı. Best Model yarışmasına kendisinden habersiz babasının gönderdiği fotoğrafların seçiciler tarafından çöpe atıldığını anlatan Özçivit, son anda organizatörlerin çöpteki 8 fotoğrafı yeniden katılımcılar arasına koymasıyla hayatının bambaşka bir yola girdiğini söyledi.
Gelecek vaat eden
2004 yılındaki bu yarışmada “Gelecek vaadeden model” seçildiğini, 2005’de ise birinci olduğunu belirten Özçivit, “Çöpten çıkan bu fotağrafla yaşamım değişti” dedi. Uzun süre modellik yaptıktan sonra Kanal 7’den gelen oyunculuk teklifini kabul ettiğini söyleyen Özçivit, “Çekimlerde çok zorlandım. Hatta doktora bile gitmeyi düşündüm. Öyle bir dört ay geçirdim ama anamdan emdiğim süt burnumdan geldi” dedi.
Oyunculuk günleri
Özçivit oyunculuk macerasını şöyle anlattı: “Sinema filmi Musallat, Zoraki Koca takip etti. Kanal D’deki 8 -9 ay süren Zoraki Koca, yükselişimin en üstü oldu. 2-3 ay aradan sonrada Baba Ocağı başladı, bitirdik ama yine Mustafa Şevki Doğan hoca ile birlikte güzel işler yapacağız. Bir dizi, bir de film olacak. Bunları çekerken ‘ben yapamayacağım’ dediğim anlar oldu.”
Futbolcu olurdum
Futbolu da çok sevdiğini ve bir dönem oynadığını dile getiren Burak Özçivit, “Oyuncu olmasaydım futlobcu olurdum herhalde. Bu işleri çok sevdiğimiz için futbolla ilgilenmeme imkan yok. Haftalık kaset çekiliyor. Futbolcu olmayı çok istedim, nasip bu tarafmış. Futbol benim için başka bir şey, acayip tutku” diyor. Burak özçivit Ahmet kaya şarkılarıyla büyüdüğünü ve çok sevdiğini ve dağlara sempatisi olduğunu söyleyen Burak özçivit hayranlarını şoka uğrattı
https://selimgulgoren.1talk.net
$€H€R & $€LİM
Destekçi Üye
$€H€R & $€LİM

Rep : 2
Sitemiz Nasıl? : iğrenç bir site

Burak çöpten çıktı Empty
MesajKonu: Geri: Burak çöpten çıktı   Burak çöpten çıktı Icon_minitimePerş. Ekim 15, 2009 7:19 pm

[b]TEŞEKKÜRLER CANIM b]
seLimim_burcum
ღ°•.♥.•°ღÜyeღ°•.♥.•°ღ
ღ°•.♥.•°ღÜyeღ°•.♥.•°ღ
seLimim_burcum

Rep : 0
Sitemiz Nasıl? : cok qüseL !!
Adın? : ßuRcU

Burak çöpten çıktı Empty
MesajKonu: Geri: Burak çöpten çıktı   Burak çöpten çıktı Icon_minitimeCuma Ekim 16, 2009 8:46 pm

[b]çöpten möpten çıkmış ama iyi kide çıkmış valla o olmasaydı napardık Very Happy

Burak çöpten çıktı
1 sayfadaki 1 sayfası